Afbeelding

Succesvolle en innovatieve editie van Horecabeurs Goes 2026

Nieuws

Op 9 en 10 maart vond in de Zeelandhallen de 62e editie van Horecabeurs Goes plaats. Er wordt met trots teruggekeken op een zeer succesvolle en innovatieve beurs, waar de horecabranche opnieuw volop samenkwam.

Met ruim 260 exposanten en meer dan 10.000 bezoekers in slechts twee dagen tijd was de beurs uitstekend bezocht. Bekende en gewaardeerde standhouders zoals VHC Kreko, Van Vossen Horeca en Bidfood – dat voor de tweede keer deelnam – waren opnieuw van de partij. Daarnaast werden nieuwe namen verwelkomd, waaronder G&B uit Yerseke.

Deze editie stond ook in het teken van vernieuwing. Voor het eerst maakten exposanten gebruik van de vernieuwde leadscan app, waarmee zij eenvoudig en effici?nt leads konden verzamelen. Bezoekers ontvingen een persoonlijke bezoekersbadge, die door de exposanten gescand konden worden.

Mathias Koeman, eventmanager, kijkt tevreden terug: “We hebben opnieuw laten zien dat Horecabeurs Goes d? ontmoetingsplek is voor de horecasector in de regio. De combinatie van vertrouwde deelnemers, nieuwe gezichten en kwalitatieve bezoekers maakt deze editie zeer geslaagd.”

De volgende editie staat inmiddels al gepland. Op maandag 8 en dinsdag 9 maart 2027 is het weer tijd voor Horecabeurs Goes. Er wordt uitgekeken naar een nieuwe editie waarin de horeca van Zuidwest-Nederland en Vlaanderen weer samenkomt.